Dünyanın HeryerineSatış Yapın

Dünya ticaretinde işletmelerin en bilinir sorunları zaman, erişilebilirlik ve pazarlama maliyetleridir. e-Showroom sytem ile işletmenize ait olan ürün ve hizmetlerinizi dijitalleştirerek 7/24 erişilebilir hale getirebilir, dünyanın her hangi bir noktasındaki firmaya ulaşabilir ve dijital ortamda alınan siparişler ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

e-Showroom ile ülkeler arası saat farkları, tatil gibi süreçlerden etkilenmeden 7/24 açık satış ağınızı kurabilir, mesainiz bitse bile satış ve sipariş almaya devam edebilirsiniz.

e-Showroom ile aldığınız siparişler otomatik olarak Korgün ERP sisteminize aktarılarak ( eleman ve zaman sorunu yaşamadan ) teklif, sipariş, stok ve üretim hareketine dönüştürülür.

Dünyanın her yerinden müşterileriniz e-Showroom ile sipariş ve cari hesap kontrollerini kendi dilleri ile 7/24 online olarak Korgün ERP sisteminiz ile %100 entegreli şekilde yapabilir. Bu sayede müşterileriniz ile iletişim sorunu yaşamadan satışlarınızı arttırabilirsiniz.

e-SHOWROOM GİRİŞ

Bazı

TEKNİK ÖZELLİKLER

★ Stok bazlı ve Stok renk bazlı Ürün listeleme şekli

Stok bazlı gösterim ve Stok renk bazlı gösterim şekli ile ürün listesi oluşturabilirsiniz


★ Ürün listesi ve detayını düzenleme

Belirlediğiniz kriterlere göre ürünleri çekebilirsiniz. Ürün listesini ve detayını görmek istediğiniz her bir kriteri ekleyebilir, kaldırabilirsiniz


★ Filtreleme seçenekleri

Programda bulunan her bir detayı filtreleme kriteri olarak kullanabilirsiniz. Özelkodlar, Üretici, Marka, Cinsiyet, Stok grupları ve Stok tipleri vb.


★ Müşterilere özgün fiyat tanımlaması

Müşterilerinize özgün fiyatlar tanımlayabilirsiniz


★ Matrix yapı

Siparişleriniz matrix yapı üzerinden hızlı ve kolay şekilde alabilirsiniz. Aynı zamanda siparişlerinizi de matrix yapıda gösterebilirsiniz


★ Kırık ve Asortili sipariş girişi

Firmanızın çalışma şekline göre Kırık veya asortili olarak sipariş alabilirsiniz


★ Zaman ayarlı geçici müşteri tanımlaması

Geçici müşteri tanımlamaları yapıp belirlediğiniz zaman dilimi aralığında uygulamayı kullanmasını sağlayabilirsiniz


★ Ürün yasaklama

Görünmesini istemediğiniz ürünleri müşteri bazlı engelleyebilir müşteriye özgün yasak listesi oluşturabilirsiniz

★ Stok kontrollü çalışma

Programda bulunan stok mevcuduna göre kontrollü olarak sipariş alabilirsiniz. Stoklu çalışabilirsiniz.


★ Müşterilere özgün Dil seçenekleri (İngilizce, Rusca, Arapça, İtalyanca, Almanca..)

Müşterinizi tanımlar iken müşterinize özgün dil seçeneği ekleyebilirsiniz. Her kullanıcı sizin belirlediğiniz dil seçeneği ile uygulamayı kullanacak ve sipariş aacaktır.


★ Ürünlere özgün mesaj

Müşterileriniz sipariş girer iken ürünlerinize ait tercih ve dipnotlar belirtebilirler.


★ Sipariş Onay ve Kontrolü

Aldığınız siparişleri üretim ve lojistik durumuna göre onaylayabilir veya red edebilirsiniz. Aynı zamanda müşterinize bu duruma özgün mesaj gönderebilirsiniz.


★ Siparişlerin programa aktarım şekli

Siparişleri Satınalma siparişlerine veya Satınalma Teklifine çalışma şeklinize göre ayarlayabilirsiniz


★ Log Takibi

Müşterilerinizin hangi ülke ve şehirden hangi tarihte saat kaçta girdiğini görebilirsiniz
 
 
 
 
 
 
 Şirket Profili

Korgün Yazılım

Korgün Yazılım, 1992 yılında, kobiler için üretim otomasyon yazılımları geliştirmek amacı ile kurulmuş ilk yerli yazılım firmalarındandır.

Kurulduğu 1992 yılından bu yana KOBİ'ler için üretim yazılımları (MRP) geliştiren Korgün Yazılım, yine aynı yıllarda kobilerin satış ve dağıtım sorunlarını da çözümlemek amacıyla mağazacılık yazılımları ve lojistik yazılımları geliştirmiştir.


Dünyada değişen üretim / dağıtım teknikleri ve hızlı rekabet koşullarının yerli KOBİ' lere yansımalarını önceden gören Korgün Yazılım, üretici ve dağıtıcı firmaların, kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği ERP yazılımlarını reel sektörün kullanımına sunmuştur.


Bugün, rekabet ortamında başarı sağlamak isteyen üretici ve dağıtıcı işletmelerin özel yazılım çözümleri yanısıra, bireysel kullanıcılarında kullanabildikleri yazılımları ve MOBİL çözümleri geliştiren Korgün Yazılım, Lokasyon tabanlı yazılımlar, iPhone - iPad - Android tabanlı uygulamalar, mobil veri, M2M, GPS, GIS, Gömülü yazılımlar ile mobil pazarda bireysel ve kurumsal çözümler geliştirerek ülke ekonomisine katkı yapabilmenin haklı gururu içerisindedir.


Korgün Yazılımın Üye Olduğu Sivil Toplum Kuruluşları;


BİYESAM (Bilişim Yazılım Üreticileri ve Eser Sahipleri Meslek Birliği) YASAD (Yazılım Sanayicileri Derneği) TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği) AYSAD (Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği)


Misyon


Yazılım alanında öncü firma olarak, müşterilerine "komple çözüm“ sunmak, yanı sıra özel hizmet alternatifleri ile müşterilerinin beklentilerini yükseltmelerini sağlayacak yeni bilişim teknolojileri, yazılımları ve mobil servisleri üretmektir.


Vizyon


Kaliteli işgücü ile Ar-Ge çalışmalarına devam edip, yüksek teknoloji kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve yazılım sektöründe önce ulusal daha sonra uluslararası marka olmak hedefini kendimize vizyon olarak seçip bu yolda emin adımlarla ilerlemek


Değerler


Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, öncülük, uzmanlık, istikrar, çevreye duyarlılık, ülke ekonomisine ve eğitime katkı

İletişim